Archiwum październik 2004


paź 29 2004 Do zobaczenia....
Komentarze: 14

Pisalam dzis juz jedna notke..ale zapomnialam z tego zdenerwowania pozegnac sie z Wami i zyczyc milej atmosfery podczas tych smutnych swiąt ..kiedy to powracaja do nas wspomnenia o najblizszych..ktorych juz nie ma..!Ja wlasnie na te wolne dni wyjezdzam do Mławy..do mojej rodzinki..mieszkalam tam 12 lat..i zawsze ciesze sie gdy moge tam jechac i odwiedzic wszystkich przyjaciół:)A przy okazji zostalismy zaproszeni na slub i wesel wiec sie wyszaleje za wszystkie czasy...Juz za Wami tesknie..a za Darkiem aahh szkoda slow..ale bedziemy do siebie dzwonic...:)Wiec Kochani Moji...dozobaczenia a raczej do napisania!

iluzja.... : :
paź 29 2004 Fuck...
Komentarze: 10

Czemu ta matka caly czas sie czepia...mam gdzies jej rady i oskarzenia..mam gdzies to co mi mowi..niech wkoncu da mi spokoj..tak bedzie najlepiej dla wszystkich!Jest niesprawiedliwa..i nie potrafi sluchc..przeciez to zawsze ona ma racje..ale chyba tylko w swoim miemaniu..!

iluzja.... : :
paź 26 2004 Znów kolejny dzien mi uciekł..ale nie narobiłam...
Komentarze: 10

Hmm...na poczatku pochwale sie moja 5 z Hiszpanskiego..napisalam najlepszy sprawdzian z calej klasy...mialam najwiecej pkt..jestem z siebie dumna bo pomalutko realizuje swoje marzenia..ale o tym kiedys szerzej sie rozpisze!Z Darekim widuje sie bardzo malo inaczej konczymy lekcje..ja mam zajecia poza szkolne:basen ..pomoc strauszkom moim kochanym..i koniki..po ktorych dzis padam:Pmam nadzieje ze jutro sie zobaczymy..bo bardzo za nim tesknie..juz tak dawno nikt pocalowal mnie w nosek..przepraszam ze nie komentuje waszych notek..ale naprawde nie mam kiedy..ledwo znalazlam czas by cos teraz napisac!

iluzja.... : :
paź 24 2004 Miłość....
Komentarze: 15

Znalazłam to na pewnym blogu..i stwierdzilam ze musze zamiescic to takze u mnie..bo tak prawdziwe slowa..są wielkim skarbem!

„Miłość u mężczyzn jest tylko poczuciem błogości, zadowolenia i szczęścia, które im przynosi. Przeciwnie się dzieje u kobiet. Ich miłość poczyna się jakimś straszliwym niepokojem, niewysłowioną obawą i trwogą. I słusznie. Albowiem dla nich miłość jest bramą do nieskończonych cierpień i bólów, droga do ustawicznych poświęceń zdrowia i życia, czasem się staje rzutem w objęcia śmierci- szczęścia z niej mają li tyle, ile go może dać poświęcenie się dla szczęścia drugiego, ile go daje świadomość, że uszczęśliwiły tego, kogo ukochało ich serce” „Miłość jest to rezultat pewnego uczucia, które w sercu naszem odbyło cały proces swego istnienia”„Miłość jest to kamień drogi, nieoceniony, ale bez żadnej barwy i bez żadnego przymiotu i nabiera on tego obojga dopiero od tego, który go sobie przywłaszczy i włoży w swe serce”
iluzja.... : :
paź 23 2004 Tajniak......:D
Komentarze: 8

A oto jak moj Dareczek skomentowal jedna z moich notek..podalam mu adres bloga..i wcale tego nie zaluje:D

"od czego by tu zaczac moze od tego ze to ja jestem bejbaskiem i nie wiem jak mam to skomentowac.Chce tylko napisać ze naprawde bardzo mocno Kocham Cie Aniolku!!!!!!!!!!!!!! i pamietaj ze jestes dla mnie wszystkim!!!!!!!!!!!!!!Kocham Cie Misiaczku naj...naj... na swiecie juz na zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buzika papa Tajniak "

iluzja.... : :